• Diagnostyka

  .

  czytaj więcej
 • Oddziały Szpitalne

  Odział Chorób Wewnętrznych tel. 85 682 92 77; 85 682 92 80 Pododdział Rehabilitacji Kardiologicznej tel. 85 682 92 77 Oddział Chirurgii Laparoskopowej i Klasycznej tel. 85 682 92 89 Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej tel. 85 682 92 83 Oddział Pediatryczny tel. 85 682 92 70 Oddział Ginekologiczno-Położniczy z rooming in tel. 85 682 92 62 Oddział Anestezjologi i Continue Reading

  czytaj więcej
 • POZ

  Osoby ubezpieczone w NFZ mają prawo wyboru lekarza, a także pielęgniarki i położnej POZ w poradniach mających podpisaną umowę z oddziałem wojewódzkim NFZ. Ubezpieczony może wybrać tylko jednego lekarza, jedną pielęgniarkę i jedną położną POZ. Przy wyborze nie obowiązuje rejonizacja, nie trzeba zatem korzystać z usług placówki medycznej położonej najbliżej miejsca zamieszkania. W przypadku dzieci Continue Reading

  czytaj więcej
 • Fundusze i Programy

      Poprawa sytuacji epidemiologicznej w związku z zagrożeniem spowodowanym przez koronawirus SARS-CoV-2 na terenie województwa podlaskiego   Dzienny Dom Opieki Medycznej      ?Przebudowa i doposażenie SOR w SPZOZ w Hajnówce celem zapewnienia najwyższej jakości opieki medycznej?.       Poprawa efektywności i dostępności do usług medycznych świadczonych w oparciu o pion zabiegowy i Continue Reading

  czytaj więcej
 • E-zdrowie

  Podlaski System Informacyjny e-Zdrowie integruje sieć podmiotów leczniczych województwa podlaskiego. Udostępnione funkcjonalności umożliwiają: e-rejestrację do poradni specjalistycznych w wybranych szpitalach  możliwość dostępu przez internet do swojej dokumentacji medycznej wytworzonej podczas wizyty u lekarzy specjalistów zapoznanie się z aktualnościami prozdrowotnymi z regionu Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej oferuje za pomocą Portalu Pacjenta możliwość rezerwacji terminu do Continue Reading

  czytaj więcej

Tłumy na jubileuszowym Festynie zdrowia w Hajnówce

W niedzielę 5 czerwca wielu mieszkańców powiatu hajnowskiego postanowiło spędzić czas na X Festynie Zdrowia, zorganizowanym przez Stowarzyszenie Bractwa Prawosławnego świętych Cyryla i Metodego.

Przy Hajnowskim Domu Kultury można było pobawić się przy dobrej muzyce, skosztować smacznego, domowego jedzenia wspierając przy okazji zbiórkę na Hospicjum Proroka Eliasza w Makówce.

Uczestnicy festynu mogli także skorzystać z bezpłatnej oferty profilaktycznej przygotowanej przez SP ZOZ w Hajnówce, który był partnerem tego wydarzenia.

Pielęgniarki ze szpitala w Hajnówce  dokonywały pomiaru ciśnienia i poziomu cukru we krwi wszystkim zainteresowanym. Seniorzy mogli dodatkowo wziąć udział w teście przesiewowym sprawdzającym pamięć i sprawność ruchową.

Wydarzenie było też dobrą okazją do przekazania ulotek i informacji na temat projektu dotyczącego profilaktyki zapobiegania Kleszczowemu Zapaleniu Mózgu i innym chorobom przenoszonym przez kleszcze. Wszystkie osoby zainteresowane bezpłatnymi szczepieniami przeciwko KZM prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy (Tel. 85 682 90 42, e-mail: szpital@spzozhajnowka.pl).


Na festynie zdrowia nie mogło także zabraknąć porad dotyczących zdrowia psychicznego. Na sali widowiskowej w budynku HDK specjaliści z Centrum Zdrowia Psychicznego mówili o tym jak zadbać o siebie i swój dobrostan, a  podczas trwania festynu można było zajrzeć do namiotu psychologów, porozmawiać o swoich obawach i problemach oraz  zapoznać się z ofertą Centrum Zdrowia Psychicznego w Hajnówce.

Poniżej krótka fotorelacja z tego wydarzenia.