• Diagnostyka

  .

  czytaj więcej
 • Oddziały Szpitalne

  Odział Chorób Wewnętrznych tel. 85 682 92 77; 85 682 92 80 Pododdział Rehabilitacji Kardiologicznej tel. 85 682 92 77 Oddział Chirurgii Laparoskopowej i Klasycznej tel. 85 682 92 89 Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej tel. 85 682 92 83 Oddział Pediatryczny tel. 85 682 92 70 Oddział Ginekologiczno-Położniczy z rooming in tel. 85 682 92 62 Oddział Anestezjologi i Continue Reading

  czytaj więcej
 • POZ

  Osoby ubezpieczone w NFZ mają prawo wyboru lekarza, a także pielęgniarki i położnej POZ w poradniach mających podpisaną umowę z oddziałem wojewódzkim NFZ. Ubezpieczony może wybrać tylko jednego lekarza, jedną pielęgniarkę i jedną położną POZ. Przy wyborze nie obowiązuje rejonizacja, nie trzeba zatem korzystać z usług placówki medycznej położonej najbliżej miejsca zamieszkania. W przypadku dzieci Continue Reading

  czytaj więcej
 • Fundusze i Programy

      Poprawa sytuacji epidemiologicznej w związku z zagrożeniem spowodowanym przez koronawirus SARS-CoV-2 na terenie województwa podlaskiego   Dzienny Dom Opieki Medycznej      ?Przebudowa i doposażenie SOR w SPZOZ w Hajnówce celem zapewnienia najwyższej jakości opieki medycznej?.       Poprawa efektywności i dostępności do usług medycznych świadczonych w oparciu o pion zabiegowy i Continue Reading

  czytaj więcej
 • E-zdrowie

  Podlaski System Informacyjny e-Zdrowie integruje sieć podmiotów leczniczych województwa podlaskiego. Udostępnione funkcjonalności umożliwiają: e-rejestrację do poradni specjalistycznych w wybranych szpitalach  możliwość dostępu przez internet do swojej dokumentacji medycznej wytworzonej podczas wizyty u lekarzy specjalistów zapoznanie się z aktualnościami prozdrowotnymi z regionu Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej oferuje za pomocą Portalu Pacjenta możliwość rezerwacji terminu do Continue Reading

  czytaj więcej

Zaszczep się przeciwko COVID -19!

W związku z nadchodzącą falą zachorowań, SP ZOZ w Hajnówce wraz z samorządem Powiatu Hajnowskiego zapraszają na Dni Otwarte Przeciw COVID-19.

W ramach wspólnej akcji będzie można zaszczepić się w Plenerowych Punktach Szczepień podczas nadchodzących wydarzeń kulturalnych i sportowych w naszym regionie:

 • 04.09 w Narewce podczas Festynu ?Folklor i tożsamość pogranicza? w godzinach 17.00- 19.00
 • 05.09 w Czyżach podczas Festynu Archeologicznego w godzinach 13.00 ? 15.00
 • 10.09 w markecie PSS Społem (GAMA), ul. Batorego 28 w godzinach 15.00-17.00
 • 11.09 w trakcie Pucharu Polski Nordic Walking w godzinach 13.00- 15.00

W Plenerowych Punktach Szczepień będzie mogła zaszczepić się każda osoba powyżej 12 roku życia, bez konieczności wcześniejszego rejestrowania i zapisów.
Pacjenci w wieku 12-16 lat powinni przyjść z dorosłym opiekunem.

W punktach dostępne będą szczepionki:

 • COMIRNATY firmy Pfizer ? I lub II dawką
 • JANSSEN firmy Johnson&Johnson, dawka jednorazowa.

Dlaczego warto się zaszczepić? Bo szczepionki chronią przed ciężkim przebiegiem choroby i są wysoce skuteczne w zapobieganiu hospitalizacji i śmierci, powodowanymi także przez nowo powstające mutacje. Zasady działania dostępnych szczepionek zostały nakreślone w materiałach promocyjnych, przygotowanych przez lek. Joannę Ciełuszecką z SP ZOZ. Ulotki są dostępne na stronie Powiatu Hajnowskiego: https://samorzad.gov.pl/web/powiat-hajnowski oraz szpitala: https://spzozhajnowka.pl/. To źródło rzetelnej wiedzy nt. szczepień oraz danych kontaktowych do stacjonarnych punktów szczepień. Zadbaj o siebie i innych- zaszczep się!

Stacjonarne punkty szczepień

Cały czas można się także zaszczepić w stacjonarnych punktach szczepień, zorganizowanych przez nasz Szpital, a mieszczących się w Gminnych Ośrodkach Zdrowia oraz Przychodniach Rejonowych Nr 1 i 2 w Hajnówce. Zapraszamy do telefonicznego zarejestrowania się na dogodny termin szczepienia.

Do zapisu wystarczy numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego, na który zostanie wysłany SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie.

Przypominamy, że rejestracja do szczepienia przeciwko COVID-19 możliwa jest poprzez:

Rejestrację telefoniczną bezpośrednio do Szpitala w Hajnówce POD NUMEREM tel. (85) 682 91 83

 • Przychodnia Rejonowa Nr 1: od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 ? 18.00, Hajnówka, ul. Piłsudskiego 10, tel. 85 682 90 06 (rejestracja)
 • Przychodnia Rejonowa Nr 2 (mieszcząca się w budynku szpitala): od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 ? 15.35, Hajnówka, ul. Doc. Adama Dowgirda 9, tel. 85 682 91 73 (rejestracja)
 • Punkt szczepień przeciwko Covid-19 w szpitalu zlokalizowany jest w głównym budynku szpitala, prosimy kierować się do wejścia głównego od strony parkingu.